Par mums

Ja izvēlēsieties specializētās Fiat un Alfa Romeo automašīnu remonta darbnīcas, Jūs vienmēr saņemsiet profesionāli uzstādītas un specifiskām prasībām atbilstošas rezerves daļas.

Jūsu ērtībai ir šis elektroniskais oriģinālo rezerves daļu veikals, kurā pēc ievadītajiem esošā transportlīdzekļa datiem tiek:

  • piemeklēta vajadzīgā rezerves daļa;
  • sniegta izsmeļoša informācija;
  • norādīta rezerves daļas cena;
  • norādīts laiks, kurā ir iespējams piegādāt Jums vēlamo detaļu. 

Ja, meklējot vajadzīgo detaļu, Jums būs nepieciešams vairāk informācijas, tad sev ērtākajā veidā – caur “Skype”, pa tālruni vai aizpildot elektronisko pieprasījuma formu, Jūs varat uzreiz sazināties ar mūsu pārstāvi, kurš labprāt atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Tas ir ātri, ērti un droši!

Vairāk informācijas http://www.autobrava.lv

SIA “Autobrava” ir “Modus grupas” locekle un aktīvi piedalās tās darbībā, kas aptver vairākas nozares – automašīnu un rezerves daļu tirdzniecību, automašīnu servisa pakalpojumus, nekustamā īpašuma objektu būvēšanu un pārvaldīšanu, CNG degvielas uzpildes staciju ierīkošanu, ražošanas jomu un citas. Veiksmīga grupas darbība pēdējos gados ir par iemeslu uzņēmējdarbības attīstībai ne tikai Lietuvā, bet arī visās Baltijas valstīs.

Kopš 2010. gada SIA “Autobrava” ir “Fiat”, “Alfa Romeo” un “Fiat Professional” pilnvarotais pārstāvis Latvijā. Kopš 2011. gada tā Latvijā pārstāv arī “Jeep” zīmolu.

Pasūtījumiem 55,00 € vai vairāk - Bezmaksas piegāde!
2 gadu garantija

Nepieciešama palīdzība?


vai +371 671 462 58
I-V (9:00 - 19:00), VI (10:00 - 15:00)
vai sazinieties ar mums

Droša iepirkšanās

Maksāšanas metodes

Swedbank bankas banklink SEB bankas banklink Nordea bankas banklink Citadele bankas banklink PayPal
Ar pēcmaksu Elektroniskais pārskaitījums
Kredītkarti (Visa, MasterCard, American Express)

Aksesuāru katalogs